E-mail newsletter from KAA/UPJS

Milí študenti,

náš šikovný študent Marek Sabo (AJFJEIEm) naprogramoval sluzbu, ktorá vám po zaregistrovaní začne posielať na mail všetky novinky z nášho Notice Boardu a iných častí univerzitného webu (podľa vášho výberu) do 5 minút od ich uverejnenia.

Stačí, keď sa cez PC zaregistrujete na www.upjs.online. Po vyplnení údajov stránku nezatvárajte, systém čaká, kým potvrdíte mail cez link, ktorý príde do vašich schránok. Po úspešnej registrácii vám príde uvítací mail a potom už stránku môžete zatvoriť.

Video s registráciou nájdete tu.

Dear students,

our student Marek Sabo (AJFJEIEm) has programmed a service that will send all the news from the Notice Board and other parts of the university web (depending on your choice) to your e-mail address within 5 minutes of their publishing.

To use this service, please register on your computer via www.upjs.online. Please do not close the window after sending your registration, you will need to verify your e-mail address by clicking on the links sent to your inboxes. After successful registration, you will receive a welcome e-mail and then you can close the window.

Video for the registration here.